The Witcher Monster Slayer bu yaz çıkıyor

Kendinizi Witcher dünyasında hissedeceksiniz.

CD Projekt Red, The Witcher Monster Slayer mobil oyununun bu yaz piyasaya sürüleceğini resmi olarak açıkladı.

Geralt of Riva’nın yolundan gitmek isteyenler, CD Projekt’in yeni mobil oyununda fantezilerini gerçeğe dönüştürebilecek. Stüdyo, yaklaşan AR oyunu The Witcher Monster Slayer’ın bu yaz çıkacağını duyurdu.

The Witcher Monster Slayer

The Witcher Monster Slayer nasıl bir oyun?

The Witcher Monster Slayer, AR teknolojisini kullanarak oyuncuların mobil cihazlarıyla gerçek dünyadaki canavarları ele geçirmelerine olanak tanıyor. Sözü edilen yaratıkları kendi dünyanızda izleyecek, inceleyecek ve hatta öldüreceksiniz.

Av tamamlandığında oyuncular, canavarları tıpkı Geralt’ın The Witcher serisinde yaptığı gibi kupa olarak tutabilecekler. Ayrıca diziden ilham alan hikayeye dayalı görevler de içerecek. Gerçek dünya, gündüz ve gece döngüsü oyunda bulunacak. Hava koşulları değiştikçe deneyime etki edecek yeni görsel ve oynanış değişkenleri de eklenecek.

Oyuncular, oyunu daha piyasaya sürülmeden önce ön kayıt yaptırarak oynayabilecekler. Nisan ayının sonuna doğru ise, sınırlı sayıda oyuncu Monster Slayer’ı erken erişim olarak indirip, deneyebilecekler.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz The Witcher’ın mobil oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
0428 TR 1920x1080 1-oyunpat
Black Desert Türkiye&MENA’da Savaş Kahramanı Etkinlikleri Güçlü Ödüller Sunuyor