Destruction AllStars’a çevrimiçi botlar ekleniyor

Geliştirici, maçların tam kapasite ile başlamaması yüzünden botların ekleneceğini açıkladı.

Geliştirici Lucid Games Limited, Destruction Allstars için yeni bir güncelleme yol haritası yayımladı. Güncelleme notlarının ana odağı ise düşük oyuncu tabanını dengelemek için çevrimiçi botların eklenecek olması. Bu özelliklerin ne zaman kullanıma sunulacağına dair kesin bir tarih ise mevcut değil.

Destruction AllStars

Destruction AllStars’da maçlar tam kapasite ile dolmuyor

Geliştirici Lucid, Destruction AllStars oyuncu tabanının bu sıralar en yüksek ve en düşük zamanları bir arada yaşadığını belirtti. Maçların tam kapasite ile dolması ve rekabet dengesizliğinin çözülebilmesi amacıyla yapay zekalı botlar, gerçek oyuncuların yerini doldurabilecek. Ancak söz konusu bu botlar, rekabetçi modu Blitz’e hiçbir şekilde dahil edilmeyecek.

Ayrıca yayımlanan yol haritası, oyuna eklenecek olan başka güncellemeleri de içeriyor. İlk olarak favori oyun modlarınızı seçmeyi ve eşleştirmeyi kolaylaştırmak adına Playlists modu üzerinde çalışılıyor. Son olarak Global Parties özelliği ise arkadaşlarınızla bir parti oluşturmanıza ve seçtiğiniz oyun modları için maç arama yapmanıza olanak tanıyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyuna çevrimiçi botların ekleneceği hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PUBG Mobile
PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeyi aştı