Dying Light 2’nin yeni canlı yayını duyuruldu

Bir sonraki canlı yayında oyun hakkında yeni bilgilerin açıklanması bekleniyor.

Dying Light 2 hakkında nelerin olup bittiğini öğrenmek için can atıyorsanız, Techland’in sizin için güzel bir haberi var. Şirketin pazarlama şubesi, açık dünya zombi oyunu için yeni bir canlı yayını duyurdu.

Bu haftanın başlarında Techland, Destructoid’e “Dying 2 hakkında daha fazlasını biliyor musunuz?” adlı bir canlı yayının haberini vermek amacıyla küçük bir PR paketi gönderdi. Paket; bir mektup, UV ışığı ve poster içeriyordu. Mektupta yazılanlar ise şunlardı:

“Merhaba kurtulan! Harran’ı hatırladın mı? Tabii ki hatırlıyorsun. Ama bunların hepsi sadece bir başlangıçtı. Bu şehir bizim sığınağımız ve şimdi yardımına ihtiyacı var. Daha fazlasını mı bilmek istiyorsun? Avlanmak zorundasın. Burası güvenli değil. İpuçlarını takip et ve unutma, hepsi sadece senin gözlerin için. Bu mesaj yanlış ellere asla düşmemeli. Tek şansımız sensin, hayatta kalan!”

Dyinglight 2 min-oyunpat

Dying Light 2 yeni canlı yayını ne zaman?

Canlı yayının tarihini ve platformunu ortaya çıkaran posterde UV ışığını kullanmak aslında bir ipucuydu. Dying Light 2’nin yeni canlı yayını, 27 Mayıs 2021‘de Techland’in Twitch kanalında saat akşam 22.00’da oyuncularla buluşacak.

Zaten bildiğimiz şeylere gelince, elimizde pek fazla bilgi yok. Dying Light 2’de ilk oyundan karakterler bulunmayacak. Araçlara veya ateşli silahlara sahip olmayacak, ayrıca ilk oyunun iki katı boyutunda bir haritaya ev sahipliği yapacak.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dying Light 2
Dying Light 2’nin haritası orijinal oyundan daha büyük olacak