Final Fantasy XI Reboot iptal edildi

Son güncelleme:

Final Fantasy XI mobil oyununnun, altı yıllık geliştirme sürecinde kaldıktan sonra iptal edilmesi kararı alındı.

Final Fantasy XI Reboot Oyunpat-oyunpat

Final Fantasy XI Reboot neden iptal edildi?

Çevrilen bir rapora göre, ortak geliştiriciler Square Enix ve Nexon, Final Fantasy XI’nin geliştirilmesini sona erdirmeye karar verdi çünkü mobil sürüm, serinin hayranları tarafından beklenen kalite standartlarını yaratıcı bir bakış açısıyla karşılamadı.

Final Fantasy XI Reboot Mart 2015 tarihinde ilan edilmiş ve başlangıçta ertesi yıl piyasaya sürülmek için planlanmıştı. Square Enix ayrıca, yeni ve geliştirilmiş grafikler ve yeni bir kullanıcı arayüzü ile o sırada MMORPG’nin mobil olarak ilk bakışını ortaya çıkardı.

Reboot daha sonra 2018 yılına kadar ertelendi, ancak o zamandan beri oyunun yeni ve geliştirilmiş sürümü hakkında Square Enix’ten hiçbir yeni bilgi paylaşılmadı.

Orijinal MMORPG 2002’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri sadık bir oyuncu kitlesini korumayı başardı. Oyun bugün hala düzenli güncellemeler alıyor ve yeni sezonluk etkinlikler ve iyileştirmeler ekleniyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Oyunun iptal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
2nqQebfVhcA5b2EboanmWj-oyunpat
Warcraft 3 Reforged Sistem Gereksinimleri