Frostpunk, 3 milyon satışı kutluyor

Güzel bir indirim de beraberinde geliyor.

Geliştirici 11 Bit Studios, üç yaşına basan şehir kurma ve hayatta kalma yönetim oyunu olan Frostpunk‘ın toplamda üç milyon kopya satışına ulaştığını duyurdu. 11 Bit Studios, 26 Nisan‘a kadar tüm oyunlarında Steam indirimi başlatarak bu olayı kutluyor.

Frostpunk şerefine indirimli paketler mevcut

Her biri yüzde 80’den fazla indirimli toplamda 3 paket mevcut. Bunlardan ilki, ilk klasiklerden dokuzunu içeren bir Starter Bundle paketi. İkincisi ise, size stüdyonun tüm oyunlarına erişim izni veren, Complete Bundle adında bir paket. Son olarak üçüncüsü ise, tüm 11 Bit oyunlarını ve şimdiye kadar bu oyunlar için piyasaya sürülen tüm DLC’leri içeren bir Ultimate Bundle paketi.

Frostpunk

Ayrıca stüdyonun oyunlarını ayrı ayrı da alabilirsiniz. Frostpunk yüzde 66, Shopkeeping Simulator ve Moonlighter yüzde 70, Beat Cop ise yüzde 80 indirime sahip. Meraklanmayın, kataloğun geri kalanı da indirimli.

The Last Autumn ve On The Edge’de Frostpunk genişlemeleri için film müzikleri de piyasaya sürüldü. Sezon geçişinin bir parçası olarak yakında gelecekler.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Sizce oyunun 3 milyona ulaşması şerefine getirilen indirim az mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Sniper Ghost Warrior Contracts 2
Sniper Ghost Warrior Contracts 2’den yeni fragman yayımlandı