Lemnis Gate, bu yaz piyasaya sürülecek

Tek kişilik dev ordu olabileceksiniz.

Ratloop Games Canada’nın, FPS türünün kurallarını yıkan geçen yeni oyunu Lemnis Gate, bu yaz Steam’de piyasaya sürülecek.

Lemnis Gate nasıl bir oyun?

Sıra tabanlı FPS oyunlarının kurallarını baştan yazan oyun bu yaz; PC, PS5, Xbox Series X, PS4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Ratloop Games Canada tarafından geliştirilen Lemnis Gate, 25 saniye süren 5 farklı rauntta 5 farkı karakterin kontrolünü ele geçirmenize olanak sağlıyor.

Lemnis Gate

“Kendim ile takım mı olacağım?” sorusunu akıllara getiren oyunda gerçekten de kendiniz ile takım oluyorsunuz. Beş tur boyunca rakip oyuncunun hatalarını kollayarak karşınızdakini cezalandırabilir, tüm taktiksel ve zamansal zekanızı kullanarak akıllara durgunluk veren maçlar yaratabilirsiniz.

Oyun, 15 Nisan‘da Steam’de piyasaya sürülen başka bir FPS oyunu olan Quantum League’e benziyor. Quantum League daha iyimser bir havaya sahipken, Lemnis Gate daha cesur olmanız gereken bir FPS oyunu gibi gözüküyor. Ayrıca oyunun fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Bu yaz çıkacak olan oyun hakkında hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online arayüz sorunları 8 Haziran’a kadar düzeltilmeyecek