NieR Replicant Kaine Boss rehberi

NieR Replicant‘ın ana hikayesini oynarken, her biri kendine has yeteneklere ve zorluğa sahip olan birçok boss ile karşılaşacaksınız. Bu rehberde, Aerie’de karşılaşacağınız Kaine‘yi nasıl yeneceğinizi açıklayacağız.

NieR Replicant Kaine Boss nasıl bulunur?

Köy Şefi ile konuştuktan sonra, sonuna kadar yürüyerek köyü terk edin. Köyün girişine yakın bir baraka göreceksiniz. Barakaya geldiğinizde ise çiçekleri incelerken bir ara sahne sizi karşılayacak. Bu ara sahnede Kaine ile yüzleşeceksiniz ve sonra da savaş başlayacak.

NieR Replicant Kaine Boss

Kaine Boss yetenekleri

Kaine’nin, her birinden farklı şekilde kaçınmaya çalışacağınız bir takım saldırıları mevcut. Birincisi, önündeki düşmana sürekli olarak üçer vuruş yaptığı Triple Kick. Bundan kaçınmak ve hasar almamak için her iki tarafına da hareket edin.

Kaine ayrıca kılıcıyla dört adet kesik atabileceği bir Quadruple Slash yeteneğine de sahip. Yine, zarar görmemek için onun yolundan çekilin.

Bir diğer yeteneği ise kılıçlarını kullanarak size doğru ileri atılacağı Dash Thrust. Bunu yaptığında, vereceği hasarı önlemek için yana doğru kaçtığınızdan emin olun.

Blade Wave adlı yeteneğinde, kılıcını size doğru büyülü bir dalga atmak için kullanacak. Dalga alanından çıktığınızdan emin olun.

Kaine’nin sonuncu yeteneği, kılıcını 360 derece hareket ettirebildiği Spinning Slash. Potansiyel hasarı önlemek için bunu yaparken Kaine’den mümkün olduğunca uzak durun.

NieR Replicant Kaine Boss

NieR Replicant’ta Kaine nasıl yenilir?

Yüksek dirence sahip olduğundan, Kaine’ye karşı büyü kullanmanız faydasız olacaktır. Onu yenmenin en iyi yolu, ilk aşamada ona karşı yakın dövüş saldırıları kullanmaktır. Zaten Kaine’nin saldırılarının çoğu, yukarıda belirtildiği gibi kolayca atlatılabilen türde yakın dövüş saldırılarıdır.

Kaine’nin sağlığı belirli bir seviyeye düştüğünde ise, bir ara sahne girecek ve ardından ikinci aşamaya geçeceksiniz. Bu aşamada Kaine, size uzaktan saldırabilecek.

Mermi saldırılarını atlattığınızdan ve mızrak gibi silahlar kullanarak ona uzaktan hasar vermeye çalıştığınızdan emin olun. Kaine savunmasızken ona yapılan spam saldırılarına, sağlığı %25’in altına düşene kadar devam edin. Bu gerçekleştiğinde ise, savaşınız sona erecek ve Kaine yenilecektir.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Balan Wonderworld
Balan Wonderworld birinci gün yaması, nöbete neden olan bir hatayı düzeltiyor