NieR Replicant Number 6 Boss rehberi

İnsanlık dışı deneylerin bir yan ürünü olan ve Yeraltı Laboratuvarı’nın derinliklerinde bulunan Numara 6, Nier Replicant’ta trajik hikayesi olan bir boss. Bu rehberde, NieR Replicant’ta Number 6‘yı nasıl yeneceğinizi açıklayacağız.

NieR Replicant

NieR Replicant Number 6 Boss nasıl bulunur?

NieR Replicant’ta, Yeraltı Leboratuvarı’ndaki her odadaki perdeleri temizledikten, eksik anahtarları ve belgeleri bulduktan sonra Number 6 olarak bilinen bir dev deney ürünü ile karşılaşacaksınız.

Savaş başlamadan önce, rakibiniz hakkında bilmek istediğiniz ilk şey onun saldırılarıdır. Number 6’nın da aşağıda görebileceğiniz üzere 4 ana saldırısı mevcut:

  • Frontal Charge
  • Orb Projectiles
  • Flaming Orbs Shot
  • Bouncing Flaming Orbs

Number 6 yetenekleri

Frontal Charge

Önde pembe bir aura yaydığında ileriye doğru atılır. Saldırıyı atlatmak için diğer tarafa geçmeniz yeterli.

Orb Projectiles

Number 6, alanın etrafına küre şeklinde mermiler fırlatır ve onlara yakalanmanız için adil bir şans var. Tek yapabileceğin mermilerden kaçmak veya onları yok etmek.

Flaming Orbs Shot

Tıpkı Orb Projectiles gibi, Flaming Orbs Shot da Number 6’nın bir grup alevli küreyi fırlattığı ölümcül bir saldırı şeklidir. Karşı koymanın en iyi yolu onları yok etmektir.

Bouncing Flaming Orbs

Flaming Orbs Shot’ın gelişmiş versiyonu olan yetenek. Küreler ortada zıplarken, savaş alanının diğer tarafına atlamadan önce alevli küreler fırlatır. Bu saldırı sırasında tek yapabileceğin şey kaçmak.

NieR Replicant

Number 6 nasıl yenilir?

Dark Blast ve Dark Lance gibi büyülerle Number 6’yı yenmeye odaklanın. Havaya fırlayıp savaş alanının farklı bir yerine geçmeden önce ona arkadan saldırın. İçerideki Emil’e zarar vereceinden dolayı yakın dövüş saldırıları kullanmamaya dikkat edin. Ancak, Number 6’nın size attığı mermileri yok etmek için yakın dövüş saldırılarını kullanabilirsiniz.

Number 6, pençelerini yüzünüzde bir çizik bırakmak amacıyla kullandığı için savaşta tedbiri elden bırakmayın. Arkadan saldırırken aranızda belirli bir mesafe olduğundan emin olun ve atılan her mermiyi yok edin.

Number 6’nın duvarlara tırmanmaya başlaması, sonunda onu yere indirmek amacıyla büyülü saldırıları kullanmak için altın bir fırsattır.

Savaşın bu noktasında Number 6, her yöne daha fazla mermi fırlatır. Onlara karşı koymalı ve boss savaşının sonuna gelindiğini gösteren bir saldırı göstergesi görünene kadar büyülü saldırılar kullanmaya devam etmelisiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
NieR Replicant
NieR Replicant Roc Boss rehberi