NieR Replicant Betrayers Boss rehberi

NieR Replicant‘ın ana hikayesini oynarken, her biri kendine has yeteneklere ve zorluğa sahip olan birçok boss ile karşılaşacaksınız. Bu rehberde, NieR Replicant’ta karşılaşacağınız Betrayers’ı nasıl yeneceğinizi açıklayacağız.

Nier Replicant Betrayers Boss-oyunpat

NieR Replicant Betrayers Boss nasıl bulunur?

Nier Replicant’ta Betrayers ile ​​karşılaşacağınız alan Shadowlord’un kalesi olacak ve ödül Shadowlord’un kale haritası olacak. İşte Betrayers’ın kullandığı saldırı türleri ve onlara karşı alabileceğiniz önlemler:

SaldırılarAçıklamaÖnlem
Dark Energy OrbsKaranlık enerji 3 defa ateşlenir.Boss’un etrafında koşun veya uzaklaşın.
Dark BlastGenellikle Popola kullanır.Yan taraftaki herhangi bir yere koşun.
Dark LanceKaranlık enerjiye sahip mızraklar fırlatır.Yan taraftaki herhangi bir yere koşun.
Dark HandGenellikle Devola kullanır.Yanına veya çevresinde hareket ederek atlatmaya çalışın.

Devolo ve Popola nasıl yenilir?

Üçüncü kara enerji mermisini bekleyin

Betrayers’ın saldırı stratejisine gelince, silah olarak genellikle karanlık enerjiyi kullanırlar. Yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibi, arka arkaya üç kez saldırabilirler. Ayrıca Devola ve Popola, Grimoire Wiese kazanabilir ve tıpkı Grimoire gibi saldırabilir.

Ayrıca Nier’in yaptığı gibi, aynı büyüyü kullanma yeteneğine de sahipler. Buna karşı koymak için etrafta dolaşıp onları çevrelemek, ardından silahınızı ve büyünüzü kullanmanız gerekiyor. Üçüncü karanlık enerjinin ateşlenmesini beklemek ve sonra onlara saldırmak daha iyidir. Mızraklar, düşmana uzaktan saldırabilme yeteneği bahşettiğinden yararlı olabilir.

Betrayers’a saldırdığınızda kaçacaklardır, bu yüzden onları kovaladığınızdan emin olun. Ayrıca, aniden kaçtıktan sonra başka bir yerde ortaya çıkabileceklerini de unutmayın. Yakınlaşmak sizi onların saldırılarına karşı daha savunmasuz bir hale sokacağından bu, onlara yaklaşmadan mızrak kullanarak saldırmanız için en iyi zaman.

Nier Replicant Betrayers Boss 1-oyunpat

Dark Hand ve Dark Lance ile karşı karşıya

Betrayers; Dark Lance, Dark Hand ve Dark Blast yeteneklerini kullanarak güç kazanabilir. Onlarla karşı karşıya gelmediğinize emin olun ve yukarıdaki tabloda da açıkladığımız gibi, saldırılar size doğru gelirken kaçın.

Buna karşı koymak için, uzaktayken Dark Lance’i veya onlara yaklaştığınızda Dark Hand’i kullanmaktan çekinmeyin. Bu kesinlikle onlara zarar verecektir.

Devola, bölgenin kalbine yaklaştığında Dark Hand’i kullanabileceği için ona yakın durmamaya dikkat edin. Yakın dövüş saldırıları ve büyüler, kesinlikle bu savaşı bitirmenize yardımcı olacak.

Nier Replicant Betrayers Boss 2-oyunpat

Dengeli bir oynayış sergileyin

Şimdi, NieR Replicant’ta Devola ve Popola ile amansız mücadelenin bir sonraki aşamasına geçeceksiniz. Devola Dark Hand’i, Popola ise hem Dark Lance hem de Dark Blasts kullanarak gerçek bir tehdit haline gelebilir. Popola’nın, kürelerden gelen güçlendirme ile Devola’ya yardım edebileceğini unutmayın. Devola bunu düşmana zarar vermek için kullanır, ancak hedefi vuramadığı zaman ona saldırmak için mızrak kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, saldırırken hem koşmayı hem de saldırılarını atlatmayı denemelisiniz. Devola’ya karşı başarılı olduğunuzda Popola gelecek ve sizinle savaşacaktır. Sadece silahınızı kullanarak koşmanız ve saldırmaya devam etmeniz, ayrıca yaklaştığınızda onu yok etmek için yakın dövüş saldırıları kullanmanız gerekiyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PUBG Lite
PUBG Corp, PUBG Lite’ın fişini çekiyor