NieR Replicant P-33 ve Kalil Boss rehberi

NieR Replicant‘ın ana hikayesini oynarken, her biri kendine has yeteneklere ve zorluğa sahip olan birçok boss ile karşılaşacaksınız. Bu rehberde, NieR Replicant’ta karşılaşacağınız P-33 ve Kalil‘i nasıl yeneceğinizi açıklayacağız.

NieR Replicant P-33 ve Kalil Boss ne zaman ortaya çıkıyor?

P-33, bütçe açısından sınıfta kalan bir robot gibi görünüyor. Ancak, görünüşünden daha iyi performans sergilediği kesin. Kalil ise savaşı daha zorlu bir hale getirmek için devreye giriyor. Junk Heap Revisited (Second Route) hikayesi sırasında bu bosslar ile karşılaşacaksınız.

P-33 ile savaşınız toplamda iki kısımdan oluşuyor. Savaşın ikinci aşaması, P-33’ün canının neredeyse dörtte biri kaldığı zaman başlayacak. P-33 daha sonra uçabilmesini sağlayan kanatlarını çıkararak kendisini dönüştürecek. P-33’ü yendikten sonra Kalil ortaya çıkacak.

Nier Replicant P 33 Ve Kalil Boss-oyunpat

P-33 ve Kalil nasıl yenilir?

NieR Replicant’ın bu hikayesindeki ilk mücadeleniz P-33 ile olacak ve dikkat etmeniz gereken bazı saldırılar mevcut. Şok dalgası saldırısı, yerden kaynaklanır ve mümkün olduğunca her yöne yayılacaktır. Bu saldırının geldiğini kolaylıkla görebileceksiniz, P-33 ayağını yere basacak. Ve kaçmanın tek yolu ise mükemmel zamanlanmış bir zıplama yapmak.

Zaman zaman birkaç kürenin size doğru geldiğini görebilirsiniz. Onlardan kaçabilirsiniz veya vurarak yok edebilirsiniz. Savaşın ikinci aşamasına geçerken, P-33 bu zamana kadar kanatlarını açmış olacak.

NieR Replicant

Asıl sorun, uçup çatıya çarptığında başlıyor. Bu, enkazın üzerinize düşmesine sebep olacaktır. Üzerinize beton yağmaya başladığında, gözünüzü yerde tutun ve gölgelere dikkat edin. Onlardan uzak durduğunuz takdirde çatı tarafından ezilmeyeceksiniz.

P-33, kanatlarını her zaman uçmak için kullanmaz, size doğru da uçabilir. Saldırılarını yememek için zamanında hamle yaptığınızdan emin olun. Saldırılardan kaçmakla meşgul değilken, hasar vermek için büyü ile saldırmaya devam edin. Savaşın son aşamasında ise Kalil ortaya çıkacak.

Kalil, kendini klonlayabilir ve size birçok yönden saldırı gönderebilir. Klonlarının nerede olduğunu öğrenmek için aranızdaki mesafeyi korumaya çalışın. Aynı zamanda bu, klonlar tarafından çevrelenmenizi de engelleyecektir. Bu arada, ona büyü ile saldırmaya devam edin. Savaşı bitirmek için hasar çemberine dikkat edin.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun rehberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Xbox Game Pass
Xbox Game Pass’in PC sürümüne gelecek yeni oyunlar açıklandı