Prince of Persia The Sands of Time, E3 2021’de olmayacak

Grafikler, hayranlar tarafından eleştirildiğinden Ubisoft, grafiklerde değişiklik için oyunu ertelemiş olabilir.

Prince of Persia The Sands of Time‘ın bu kadar fazla ertelenmesi gerçekten alışılmadık bir durum. İlk olarak eylül ayında duyurulan oyunun, 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Sonrasında mart ayına ve ardından ise süresiz olarak ertelendi. Ubisoft, oyunu yakın zamanda gerçekleşecek E3 fuarında sergileyecek kadar kendinden emin değil gibi görünüyor.

Prince of Persia The Sands of Time

Prince of Persia The Sands of Time neden sürekli ertelendi?

Geliştirici, yaptığı açıklamada: “Daha önceden duymuş olabilirsiniz. Prince of Persia The Sands of Time Remake, Ubisoft Forward’da olmayacak. Oyunu gelecek yıl piyasaya sürmeyi planlıyoruz ve halihazırda büyük bir ilerleme kaydettik. Ancak henüz bir açıklama yapmaya hazır değiliz.” dedi.

Daha önceleri olduğu gibi, Ubisoft gecikmeler silsilesi hakkında hiçbir neden sunmadı. Eylül ayında yayımlanan fragman, orijinal oyun üzerinde yeterli grafik yükseltmesi bulunmadığı için hayranları tarafından eleştirildi. Bu nedenle Ubisoft’un daha etkileyici grafikler sağlamak adına oyunu çalışma masasına geri götürmesi oldukça muhtemel gibi görünüyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun E3’te olmayacağı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
fsfs-oyunpat
Sades Locust Plus