Call of Duty oyuncuları nihayet Shadowhunter arbaletini kazanabilecek

Son güncelleme:

R1 Shadowhunter arbaleti, Call of Duty: Warzone ve Call of Duty: Black Ops Cold War için kısa süre önce yanlışlıkla piyasaya sürülüp kaldırıldıktan sonra resmi olarak yeniden oyuna ekleniyor.

Untitled design 1 min min-oyunpat

R1 Shadowhunter arbaleti Call Of Duty’de nasıl kazanılacak?

22 Mart Pazartesi günü güncellenen resmi Call of Duty blogu, silahın eklendiğini doğruladı. Silahın kilidini açmak için, oyuncuların 15 farklı maçta üç “Tek Atış, Bir Öldürme” madalyası almalarını gerektiren oyun içi bir mücadeleyi tamamlamaları gerekecek.

Mücadeleyi tamamlamak için oyuncuların eklentisiz bir silah kullanması gerekecek. Görevleri tamamlamak istemeyenler ise 24 Mart’ta “Arkaik Seri” paketini satın alabilecekler.

Untitled design 2 min min-oyunpat

Shadowhunter arbaleti ilk olarak 18 Mart’ta bir kaza sonucu erken piyasaya sürüldü. Satışa çıkan bir paket, Warzone’da arbalet için bir plan içeriyordu. Paketi Warzone için satın alan oyuncular silahı alamadılar, ancak belirliten mücadeleyi tamamladıklarında Black Ops Cold War’da mevcut olduğunu çabucak keşfettiler.

Activision, arbaleti oyundan çıkararak yanıt verdi, ancak topluluk geri bildiriminden sonra Treyarch, paketi satın alan oyunculara geri ödeme yapılacağını açıkladı. Arbaleti açmış olan oyuncular, Shadowhunter resmi olarak piyasaya sürüldüğünde 14/15 maçlarında belirlenen mücadele ilerlemesini tamamlayacaklardı.

Daha fazla oyun haberleri için bizi takipte kalın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Dying Light 2
Dying Light 2’nin yeni canlı yayını duyuruldu