Rocket League takas özelliği devre dışı bırakıldı

Son güncelleme:

Psyonix, Sezon 3 güncellemesi nedeniyle Rocket League’in takas özelliğini devre dışı bıraktı.

Rocket League

Bugün Rocket League hayranları için büyük bir gün çünkü oyunun Sezon 3 nihayet yayına giriyor. Sezon 3’te oyunda yapılan en büyük değişikliklerden birisi de takas özelliği.

Artık menü, oyuncuların elindeki eşyalarla ne tür ticaretler yapabileceklerini anlamalarına yardımcı olan tonlarca bilgi gösterecek. Maalesef, şu an için oyundaki bütün takas işlemleri güncelleme nedeniyle devre dışı bırakıldı.

Rocket League takas çalışmıyor

Takas özelliği üzerinde sorun yaşayan tek kişi siz değilsiniz. Psyonix, bunun Sezon 3’teki en büyük değişikliklerden olmasına rağmen geçici olduğunu söyledi. Yakın zamanda oluşturulan Twitter hesabının paylaşımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Peki siz Psyonix’in takasları devre dışı bırakması hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Overwatch 2
Overwatch 2 Bastion karakteri yeniden düzenleniyor