Sniper Ghost Warrior Contracts 2’den yeni fragman yayımlandı

Tam kafadan!

Sniper Ghost Warrior Contracts’ın devamı ve serinin altıncı oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 2‘den yepyeni bir oyun fragmanı yayımlandı. “Welcome to Kuamar” başlıklı fragman, oyunun etkileyici silah mekaniklerini, olay örgüsünü ve çok daha fazlasını bizlere sunuyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ne zaman çıkacak?

CI Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Sniper Ghost Warrior Contracts 2, geçen yıl çıkacaktı, ancak yapılması gereken iyileştirmeler ve oyunu yeni nesil konsollarda oynanabilir hale getirmek için 4 Haziran 2021‘e ertelendi. Yeni oyun fragmanı ise bu erteleme kararının akıllıca olduğunu içeriği ile kanıtlıyor.

Bu yeni oyun fragmanı, oyunun etkileyici görsellerini ve atış mekaniklerini gösterirken, oyunun konusu için bazı ayrıntıları da gösteriyor. Oyunun, Cumhurbaşkanı Omar El-Bakr ve eşi Bibi Rashida’nın elinde son 20 yıldır acımasız bir diktatörlüğün hakimiyetinde olan Ortadoğu ülkesi Kuamar’da oynanacağı ortaya çıkıyor.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Oyunpat min-oyunpat

Yayımlanan yeni oynanış fragmanı, oyunun etkileyici grafiklerini ve atış mekaniklerine göz atmamızı sağlarken, hikaye ile ilgili bazı ayrıntılara da değiniyor. Ayrıca oyunun, Cumhurbaşkanı Omar El-Bakr ve eşi Bibi Rashida’nın elinde son 20 yıldır acı çeken Ortadoğu ülkesi Kuamar’da oynanacağını ortaya çıkarıyor.

Raven ise bölgede bir savaş başlatılmadan önce Kuamar ile komşu ülke arasında devam eden çatışmayı durdurmak ile görevlendirildi. Tüm bu bilgiler, oyun içi öldürmelerin ve kafadan vuruşların şaşırtıcı görselleri arasında dağınık durumda bulunuyor.

Oyunun yayımlanan yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Yeni çıkacak Sniper Ghost Warrior oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Rayman Legends
Rayman Legends, Nintendo Switch’e geliyor