Game of Thrones: Winter is Coming çıktı

Son güncelleme:

101XP, “Game of Thrones: Winter is Coming” resmi tarayıcı tabanlı ve gerçek zamanlı strateji oyununu sunarak George R. R. Martin’in dünyaca ünlü romanlarını ve HBO’nun gözde dizisini hayata geçirdi. Oyun, oyunculara Game of Thrones sahnesinde başrol oyuncu olmalarını ve kendilerine bu dünya içinde bir yer edinmelerini sağlıyor.

101XP sayesinde oyuncular, çok sevilen Game of Thrones karakterlerinin, liderlerinin ve askeri komutanlarının yanında savaşma şansı yakalıyorlar. Görevleri yerine getiren oyuncular, Westeros’un tarihini yeniden yazmaya hazırlanıyor. Oyun, kitaptaki ve dizideki olayların dışında kendine özgü orijinal bir hikayeyi barındırıyor.

Oyuncular, Yedi Krallığın Lordları arasındaki sürekli çatışmaya son vermeyi amaçlayan, daha önce duyulmamış ama iddialı bir Westeros karakteri yerine geçiyorlar. Kendini kanıtlayan oyuncular tüm kıtayı kendi emirleri altında toplayacak!

Krallığınızı yönetin, kalenizi inşa edin, ordularınızın saflarını güçlendirin ve zafere doğru yürüyüşte onlara liderlik edin. Hiçbir şey sizin kararlarınızın ötesine geçemez. En sevdiğiniz Game of Thrones karakterlerinin yanı sıra tüm dünyanın kaderi sizin elinizde!

Game of Thrones’ta kaderini kendin yaz!

“Game of Thrones: Winter is Coming” oyununa dahil olmayı planlayan oyuncular stratejilerini önceden planlamalıdır. 101XP tarafından yayınlanan yeni tarayıcı tabanlı oyunda, kale ve altyapı yönetimi oyunun ilerleyişinde önemli bir detay oluyor. Ateşli bir avantaj elde etmek ve nihai zafere giden yolu açmak için Ejderhaların Annesi tarafından karakterinize verilen genç ejderha gibi benzersiz birimleri kullanın!

Seri hayranlarının, kitap hikayelerinin ve HBO dizi senaryosunun, oyunun mekaniğine entegre edilmesinden memnun kalması bekleniyor. Bugün savaşa katılın ve gerçek bir Targaryen’in savaşta kendilerini nasıl ele aldığını rakiplerinize gösterin! Alanınızı genişletin ve Oldtown’dan Winterfell’e kadar kaleleri fethederek, gücünüzü başkentinizin sınırları ötesine geçirin. Kendinizi baş edemeyeceğiniz düşmanlarla karşı karşıya bulursanız, savaşın gidişatını kendi lehinize çevirmek için her zaman Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Arya Stark, Varys ve Sandor Clegane gibi efsanevi karakterlerin yardımına başvurabilirsiniz!

Ünlü dünyanın en büyük ve en etkili ordusunu eğitin ve PvP savaşlarında arkadaşlarınıza karşı mücadele edin. Tüm Westeros’un en güçlü savaş lideri olun ve Yedi Krallığa hükmedin!

Westeros’un tarihini bugün yeniden yazın! Şimdi oynamak için bu bağlantıya tıklayın!

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Apex Legends
Apex Legends galibiyetler sayılmıyor