The Lord of the Rings Online’da sadece turta pişirerek maksimum seviyeye ulaşıldı

Kulağa lezzetli geliyor.

The Lord of the Rings Online, yaklaşık 14 yıldır oynanmaya devam ediyor ve bu süre zarfında oyuncular sayısız ork, goblin ve çok daha fazlasını katlederek oyunun maceracı ve şiddetli yönleriyle yüzleşti. Ancak bir oyuncu bunlardan uzak durarak, mümkün olan en hobbit yolla 130. seviyeye ulaşmayı başardı: milyonlarca turta pişirmek!

The Lord of the Rings Online

Bu çılgın oyuncunun adı Cookingwithsim ve Evernight sunucusunda bir hobbit. Son sekiz aydır her gün, ya mutfakta ya da turta yapmak için malzeme topluyordu ve maksiumum seviyeye doğru yavaşça ilerliyordu.

Bu dikkate değer başarı, yaklaşık dokuz gün önce, son seviye için gereken 205.829.281 EXP‘nin son parçasını kutlamak için oyun içinde toplanan oyuncularla gerçekleşti. Bu mini kutlama daha sonra LotRO’da paylaşıldı.

The Lord of the Rings Online’da maksimum seviye olmak için kaç turta pişirmek gerekir?

The Lord of the Rings Online’da maksimum seviye olan 130’a ulaşmak için kaç turta pişirmek gerektiğini tam olarak bilmiyoruz, ancak onları 10.000 ila 15.000’lik gruplar halinde pişirdiklerini açıklıyorlar. Bu da çanta ve kasa alanının sınırlarını gerçekten zorluyor. Turta başına verilen EXP birkaç faktöre bağlı olsa da, oyuncular genellikle hazırlanmış her öge için yaklaşık 50 EXP kazanıyorlar. Bu da yaklaşık 4 milyon turta demek oluyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Cookingwithsim’in bu çılgın yolculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Apex Legends
Apex Legends galibiyetler sayılmıyor