Rocket League’e yeni gelen araba: Lamborghini Huracan STO

Yeni bir etkinlik de gündemde.

Geliştirici Psyonix, Huracan STO paketini Rocket League‘in gün geçtikçe büyüyen araç listesine eklemek için Lamborghini ile iş birliği yapıyor. Çoğumuzun aşina olduğu süper otomobil, 21 Nisan ila 27 Nisan tarihleri arasında satışa sunulacak.

Rocket League

Rocket League Huracan STO paket içeriği

Huracan STO paketini mağazdan 2000 kredi karşılığında satın alabilirsiniz. Huracan STO paket içeriği ise şu şekilde:

  • Huracan STO Aracı
  • Huracan STO Motor Sesi
  • Huracan STO Tekerlekler
  • Huracan STO Çıkartması
  • Huracan STO Banner
  • Huracan STO Antenleri
  • Lamborghini Antenleri

Eğer Lamborghini ile ilgili herhangi bir şey satın almakla ilgilenmiyorsanız, 21 Nisan’da satışa sunulacak ücretsiz Lamborghini Oyuncu Banner’ından yine de yararlanabileceksiniz.

Duyuruda, “Lamborghini, RLCS X Spring Split’in son Kuzey Amerika Bölgesi olacak olan RLCS X Lamborghini Open’ın da isim sponsoru olacak.” denildi. Ayrıca Psyonix ve Lamborghini, dünyanın en iyi Rocket League oyuncularından bazılarının 1v1 eşleşmelerde yarıştığı yeni bir rekabetçi etkinlik olan Battle of the Bulls’u tanıtıyor.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Oyuna yeni eklenen Lamborghini Huracan STO’yu nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
thumb 1920 1072679-oyunpat
VALORANT 2.06 yama notları