Xbox Game Pass’in PC sürümüne gelecek yeni oyunlar açıklandı

Baharın en sevdiğim mevsim olduğundan bahsetmiş miydim?

Son güncelleme:

Xbox, her sene düzenli olarak Game Pass aboneleri için yenilediği yeni bahar vitrini ile karşınızda. Bu yılki lansman gününde Xbox Game Pass PC için toplamda sekiz yeni oyun tanıtılacak.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass’e hangi oyunlar geliyor?

Birbirinden farklı tam 8 yeni oyun tanıtılacak. Hadi, tanıtılacak oyunlara bir göz atalım.

  1. Boyfriend Dungeon.
  2. Craftopia.
  3.  Dead Static Drive.
  4. Recompile.
  5. Sable.
  6. She Dreams Elsewhere.
  7. The Ascent.
  8. Undungeon.

GTA‘ya oldukça benzer olan Dead Static Drive‘ı şahsen oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Hack temalı Recompile ise oldukça gösterişli ve iddialı duruyor. Ayrıca cyberpunk temalı yeni bir RPG oyunu olan The Ascent‘in de oldukça ilgimi çektiğini söyleyebilirim.

Hepsi kendi alanında oldukça güzel oyunlar fakat bu saydıklarım favorilerim olabilir. Xbox Game Pass bahar vitrini için pek çok oyun geliyor lakin burada listelediğim oyunlar yeni çıkmış olan oyunlardır.

Xbox Game Pass 2021 Bahar Vitrini fragmanı

Bence temayı oldukça iyi yansıtan bir fragman. Arka plan müziği ve oyunlar için seçilen sahneler adeta mükemmel bir uyum içerisinde. Sıkılmadan 2-3 kere daha izleyebilirim. Ne denebilir ki, işte Xbox farkı!

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat ile kalın!

Xbox’ın, Game Pass için getirdiği yeni oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Favori Game Pass oyununuz hangisi? görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Genshin Impact
Genshin Impact Switch sürümü süresiz olarak ertelenebilir