Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a dönmeden önce bir hedefe ulaşmak zorunda

Ayrıca şirket, yılın ilk çeyreğinin öngörülen kârı kaçırdığını da söyledi.

Cyberpunk 2077‘nin çok fazla sorun nedeniyle PlayStation Network‘den kaldırılmasının ardından, Sony veya CD Projekt oyunun ne zaman mağazaya geri döneceği hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bugünkü kazanç çağrısında ise yöneticiler, bu konu ve satışlar hakkında yorum yapmaktan kaçındılar.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’nin PSN’ye gelip gelmeyeceği kararı tamamiyle Sony’ye ait

Yöneticiler, oyunun PSN’ye geri dönmek için önlerinde bir süreç olduğunu ve ilk öncelikle Sony tarafından belirlenen ölçütleri karşılamasının gerekeceğini söyledi. Ayrıca şirketin yılın ilk çeyreğinin planlanan karı kaçırdığını ve gelecek yıl yüksek bütçeli projelere adım atmayı planladığını da belirttiler.

CD Projekt hissedarları, Cyberpunk 2077’nin PSN’deki geleceği hakkında hiçbir ayrıntıya sahip olmadıklarını söylediler. Bunun üzerine de CEO Adam Kicinski: “Hala bu konu hakkında tartışıyoruz ve her güncellemede oyunda gözle görülür bir ilerleme kaydediliyor. Ama dediğimiz gibi, karar tamamen Sony’ye ait.” dedi.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun PSN’ye gelip gelmeme mevzusu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
zeen placeholder-oyunpat
Sades Revolver Oyuncu Faresi İnceleme