Horizon Forbidden West oynanış görüntüleri yayımlandı

Paylaşılan oynanış görüntüleri, oyunun savaş sistemine ve etkileyici dünyasına bir daha göz atmamızı sağladı.

Horizon Forbidden West hakkında çok beklenen oynanış görüntüleri nihayet gerçekleşen State of Play canlı yayını sırasında paylaşıldı ve gözlerimizi oyunun yeni dünyasına bir kez daha kilitlememizi sağladı. Etkinlik yalnızca yirmi dakika civarında sürdü ve bu sürenin çoğu oynanışa görüntülerine ayrılmış haldeydi.

Horizon Forbidden West

Dün, oyun dünyası için aksiyon dolu bir gündü. Yeni tanıtılan Sonic oyunu ve ayrıntıları paylaşılan Dying Light 2’nin yanında, Horizon Forbidden West‘in heyecan verici oynanış görüntüleri de yayımlandı. Geçen yaz duyurulan oyundan, bu canlı yayına kadar ses soluk yoktu.

Forbidden West oynanış görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından oyuncular, düşmanları yavaşlatan yapışkanlı el bombaları ve makinelerden atılan silahları alma gibi pek çok özelliği içerisinde bulunduran savaş sistemine daha yakından göz atabildi. Tanıtımda sergilenen silahların çeşitliliği ise şaşırtıcıydı ve gösterilenlerin sadece yüzeysel olduğu iddia ediliyor.

Horizon Forbidden West ne zaman çıkacak?

Oyunun bu yılın sonunda, PS5 ve PS4 konsollarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Sony’nin E3 2021’e katılmamasından dolayı, maalesef oyun hakkında görüp görebileceğimiz en çok şey bu tanıtımda yer alıyor. Ancak Sony sürpriz yapmayı sevdiğinden, ilerleyen zamanlarda pek çok şey gerçekleşebilir.

Aşağıdan Forbidden West’in oynanış görüntülerine göz atabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, paylaşılan oynanış görüntüleri hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Subnautica Below Zero
Subnautica Below Zero resmi fragmanı yayımlandı