PUBG Mobile dünya çapında 1 milyar indirmeyi aştı

Son güncelleme:

PUBG Mobile, dünya çapında 1 milyarın üzerinde bir indirme sayısına ulaştı ve hala artmaya devam ediyor.

Devasa dönüm noktası, 22 Mart Pazartesi günü oyunun resmi hesabı aracılığıyla Twitter’da paylaşıldı. Tweet, oyunun üç yıllık geçmişinden birçok ikonik anı içeren kısa bir video içeriyordu. Video: “Oyunun yeni güncellemesinin bir fırtına yaratacağı garantilidir.” yazan bir notla bitiyor.

Aşağıdaki tweet’e göz atın.

Video boyunca Kim, oyunculara sürekli destekleri için teşekkür etti ve ekibin işinin asla bitmeyeceğine dair söz verdi.

Kim ayrıca, dönüm noktasının oyunun Mart 2018’deki lansmanının üçüncü yıldönümü için zamanında geldiğini belirtti. Kim ayrıca hayranları oyun gelişmeye devam ederken onları izlemeye ve oynamaya devam etmeye çağırdı.

PUBG Mobile’dan sürpriz oyun modu

PUBG Mobile, Kim’in konuşmasının ardından, oyuncuları efsanevi canavarlar Godzilla ve King Kong ile karşı karşıya getirecek yeni bir oyun modu tanıttı. Yakında vizyona girecek Godzilla vs Kong filminin yönetmeni Adam Wingard, haberi yeni bir video mesajıyla duyurdu.

Wingard’a göre oyun modu, filmin iki baş karakteriyle özel bir karşılaşma içerecek. Oyun modunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

PUBG Mobile’a gelecek yeni oyun modu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Genshin Impact
Genshin Impact mobil gelirde rekor kırdı