Steam Next Fest ne zaman başlayacak?

Son güncelleme:

Steam Oyun Festivali’nin artık Steam Next Fest adında gerçekleşeceği resmi olarak duyuruldu.

Web sitesinde: “Oyun Festivali’ni odak noktasını oyunculara daha doğru bir şekilde iletmek için yeniden adlandırdık. Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan oyunların birkaç gün süren bir kutlaması olan Next Fest’i duyuruyoruz!” dedi.

Haber Gorsel Tasarimi 5-oyunpat

Paylaşılan gönderide, Next Fest’in; yüzlerce oyun demosu, geliştirici canlı yayınlarını ve şu anda geliştirme sürecinde olan oyunlar hakkında geliştiricilerle konuşma şansı içereceğini de ekleyerek etkinlik hakkında açıklamalar yapmaya devam etti.

Steam Next Fest tarihi ne?

Next Fest web sitesinde bu yılki sanal etkinliğin tarihleri ​​de yer alıyor. Bir sonraki Festival, 16 Haziran’dan 22 Haziran’a kadar yedi gün sürecek. Sanal etkinliğin ilk iki günü, 15 Haziran’dan 17 Haziran’a kadar sürmesi planlanan E3 2021 ile aynı zamana denk gelecek.

Son festival şubat ayında gerçekleşti ve 500’den fazla bağımsız oyun demosu, oyuncuların beğenisine sunuldu.

Sosyal medyada bizi Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Daha fazla oyun haberleri için Oyunpat’la kalın!

Steam’in yaptığı bu isim değişikliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
PlayStation Now
Playstation Now’a 3 yeni oyun geliyor