Valorant Mobile resmi olarak duyuruldu

Oyunun ismi ve ücretsiz olacağı dışında bir bilgi yok.

Valorant’ın piyasaya sürülmesinden bu yana bir yıl hızlı bir şekilde geçti ve Riot Games‘e göre oyunun gidişatı oldukça iyi. Yarım milyardan fazla oynanılan maçın ardından Valorant’ın aylık 14 milyon oyuncusu mevcut ve çok yakınca mobil versiyonunun geleceği resmi olarak açıklandı.

Yanlış duymadınız, Valorant Mobile geliyor. Oyunun 1. yıl dönümüne ulaşması şerefine yapılacak kutlamalar ve ödüllerle birlikte!

Valorant Mobile-oyunpat

Valorant Mobile ne zaman çıkacak?

Aslında, Valorant Mobile için şu anlık ismi dışında söyleyebileceğimiz pek bir şey mevcut değil. Tıpkı konsol ve PC sürümü gibi mobil versiyon da ücretsiz olacak. Bunun dışında söylenebilecek fazla bir şey yok.

Mobil piyasası, geliştiricilerin para kazanması için en iyi yer gibi görünüyor. Call of Duty: Mobile’ın yalnızca 2020 senesinde 10 milyar dolar kazandığı ve diğer oyunları ile birlikte kitlesini üç katına çıkardığı açıklandı.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, oyunun mobile geleceği hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Skul The Hero Slayer
Skul The Hero Slayer bu yaz Nintendo Switch’e geliyor