Xbox ve Bethesda, E3 Games Showcase’de buluşuyor

Starfield'ın, bu etkinlikteki ana başlıklardan birisi olacağı söyleniyor.

Microsoft, hem Xbox hem de Bethesda‘nın en son oyunlarını tüm oyun dünyasına tanıtacakları ortak E3 Games Showcase‘in 13 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

Haberler, Xbox’ın resmi Twitter hesabında duyuruldu. 13 Haziran’da gerçekleşecek etkinliği izlemek isteyenler bunu; Twitch, YouTube, Facebook veya Twitter platformları üzerinden gerçekleştirebilecekler. Önceki Xbox vitrinleri göz önünde bulunduracak olursak, mevcut projelerle ilgili yeni duyurular ve güncellemelerin olacağını söyleyebiliriz.

E3 Games Showcase

E3 Games Showcase’de hangi oyunlar olacak?

Xbox ve Bethesda vitrininin çoğunun, yayın tarihine kadar bir gizem olarak kalması bekleniyor. Ancak neyin olup olmayacağı konusunda birkaç söylenti mevcut. Etkinlikte görüneceği iddia edilen büyük bir başlık, Bethesda’nın açık dünya bilim kurgu oyunu Starfield. Söylenenlere göre, Starfield’ın oynanışı gösterilecek, ancak piyasaya sürülmeden önce 2022’ye kadar beklemeniz gerekiyor.

Etkinlikte neyin yer almayacağına gelince, Elden Ring ve Hellblade 2’nin bu yıl E3’ü es geçeceği bildirildi. Bu söylentilerin her ikisi de, her iki oyunun da gösterilmeyeceğinden emin olan Jeff Grubb’dan geliyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Oyun haberleri ve çok daha fazlası için Oyunpat’ı takipte kalın!

Ayrıca, etkinlik hakkındaki iddialar ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizle paylaşabilirsiniz.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077’ye gelecek ücretsiz DLC ve yeni güncelleme onaylandı