Razer Destiny 2 Man O’ War İnceleme

Son güncelleme:

Yepyeni bir donanım incelemesiyle daha karşı karşıyayız. Razer incelemeleri hız kesmeden devam ediyor! QP Bilişim’in bizlere sağladığı Razer Destiny 2 Man O’ War incelemesi ile karşınızdayız!

Oyun kulaklığı almak söz konusu olduğunda, bu öğenin uzun saatler boyunca hem rahat hem de işlevsel olması önemlidir. Sadece orijinal Man O’ War tasarımına dayanan değil, aynı zamanda bazı ilginç değişiklikler yapan Razer’in Man O’ War’un Destiny 2 Edition’una girin. Man O’ War mükemmel bir kulaklığa sahip olmasa da, ileri teknoloji PC ekipmanı arayan herkes için iyi bir seçim.

Tasarım

Man O ‘War’ın beyaz ve siyah renk paleti hem yakın hem de uzak bir yerde harika görünüyor. Kulaklığın tasarımı temiz ve hoparlör bardaklarının her iki tarafındaki büyük Destiny 2 logolarının eklenmesi oyunun herhangi bir hayranı için harika. “Destiny 2” ismi de üstteki şerit boyuncadır ve mikrofonun kendisi de siyah ve beyazın bir karışımıdır. Diğer Razer Destiny 2 ürünlerinden farklı olarak, chroma özelliği yoktur, böylece beyaz ve siyah ile sıkışmış olursunuz.

Konstrüksiyona gelince, Man O’ War’in çoğunluğu sadece plastikten yapılmış gibi göründüğü için birazcık çaresiz hissediyor. Çatlaklar veya parçaların kırılmasıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Hoparlör kapları, bir yöne doğru yaklaşık 90 derece dönebilir, bu da herhangi bir basınç uygulandığında beni her zaman kapanacakmış gibi hissettirir. Üst taraftaki bant daha kararlı görünür ve her hoparlör kabı kafanıza uyacak şekilde indirilebilir veya kaldırılabilir.

Gerçekte onları giymek için, Man O’ War kısa ve uzun oyun süreleri için son derece rahattır. Kulaklarım çok cömert hoparlör yastıkları sayesinde asla rahatsız olmadım ve kulaklığın üst kısmı da hafifçe yastıklı olması kulaklığın takılı olduğu zamanlarda kafamı çok rahat hissettirdi diyebilirim. Müzik dinlerken etrafta dolaşırken kulaklık, gerçekten harika duruyor.

Meraklı bir değişiklik ise USB kablosuzdan bir analog kabloya geçiş. Orijinal Man O’War’ın kablosuz olduğu göz önünde bulundurulduğunda, Razer’in kullanıcıların kablosuz veya analog geçiş yapma seçeneğine sahip olmalarına izin vermemesi garip. Bununla birlikte, kablo gerektiğinde kanepenize veya masanızın etrafına dolanmak için yeterince uzun. Kablolu olmamanız, klavyenizde çalışmadığından emin olmanız gerektiğinden, bilgisayarınızın nasıl kurulduğuna bağlı olarak biraz can sıkıcı olabilir. Kablonun kendisi fiberdir ve çok dayanıklıdır, çünkü uzun süreli kullanımımda kırılma, yırtılma veya çatlama ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım.

Birçok oyun kulaklık setinin aksine, Man O ‘War’ın mikrofonu aslında geri çekilebilir ve sol hoparlör kabında saklanabilir. Çekilince, mikrofon ağzıma kadar ulaştı, ama asla geçmedi. Bu, çoğu insan için iyi olmalı, ancak mikrofonun bittiği yerde olmasını istediğinizden emin olmak için kendiniz test etmenizi tavsiye ederim. Onu uzatmanın bir yolu yoktur, bu yüzden yüzünüze uymasını sağlamak bir önceliktir. Fiber kablo boyunca bir analog ses çarkı ve susturma düğmesi de bulunmaktadır.

Performans

Genel olarak konuşursak, Man O’War’daki ses kalitesi çok iyi. Bu deneyim, kurulumu çok kolay olan kablosuz bağlantı ile başlar.  Man O’War’ın ham ses kalitesi gayet iyi, orta tonlar sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor ve kapalı bir kulaklık için nispeten geniş bir ses seviyesi. High-end hiç bir zaman kulağa hoş gelmezken, düşük-uç arzulanan bir şey bırakıyor ve vokallerin netliği beklediğim kadar sıkı değil. Genel olarak, müzik dinlerken ses imzası biraz düz geliyor.

razer manowar te destiny2 hero desktop-oyunpatGeri çekilebilir mikrofonun kullanımı kolaydır ve kalıplanabilir tasarımı geniş bir ayar sağlar. Mikrofonun ses kalitesi, sınıf lideri olmasa da saygındır. Oldukça nazal ve ciddi bir seslendirme çalışması için uygun değil. Ayrıca arka planda da bir miktar statik gürültü var, ama hiçbir şey çok büyük değil. Oyun ve ses istemcileri için kesinlikle iyi, vokal açıkça ve bol miktarda sesle geliyor.

Ayrıca, PlayerUnknown’s Battlegrounds gibi bir oyun oynuyorsanız, hoparlörlerin tek tek bölümlerinden gelen ses mükemmeldi. Uzakta silah seslerini duyabilmek ve anında hangi yöne geldiklerini bilmek, muhtemelen hayatımı birkaç kez kurtardı. Bu kulaklık, özellikle Resident Evil VII gibi korku video oyunları ile kullanıldığında, oyunu yaşamak için harika.

ManOWar 1-oyunpatTabii oyun içi seslerin çok önemli olduğu bir diğer oyun ise hiç şüphesiz ki Counter Strike Global Offensive! Evet, CS:GO’da bu kulaklığı 20 maç boyunca deneme fırsatım oldu ve uzun mesafeli ses kasmamda çok yardımcı olduğunu söyleyebilirim.

Piyasada çok sayıda kulaklık var, ama şükürler olsun ki, Man O ‘War’in Destiny 2 baskısı, kalite açısından üst sırada. Hem hoparlörler hem de mikrofonun hepsi sorunsuz çalışır ve gerçek sesler asla yanılmaz ya da aşırı ısındı. Kulaklık, genişletilmiş oyun oturumları için başınıza rahatça oturur ve geri çekilebilir mikrofon hoş bir özelliktir. Ancak, daha az dayanıklı bir doğa seyahat etmek istiyorsanız, sorunlu olabilir ve USB kablosuz eksikliği kendisini hissettiriyor.

Oyunpat, Türkiye’nin önde gelen oyun içerik platformlarından biridir. Temelinde, oyun haberleri, incelemeleri, rehberleri, testleri, listeleri, sistem gereksinimleri başta olmak üzere çeşitli oyun içerikleri üreten bir içerik sitesiyiz. Fakat, Türkiye’nin en prestijli oyun forumu ve bunun yanı sıra Vadi, Sözlük, Hata gibi çeşitli platformları da içinde barındıran, oyuncu dostu bir platformdur.

Daha Fazla İçerik
Spider-Man: Miles Morales
Spider-Man: Miles Morales’e yeni kostüm geliyor