Sades Skadi Oyunpat

Sades Skadi İnceleme

Last updated:

Uzun bir aranın ardından yeni inceleme konumuzla hatta Türkiye pazarına yeni girmiş olan SADES‘in, Skadi Mouse Pad ürününün incelemesi ile karşınızdayız. Direkt olarak incelemeye dalmadan evvel kısaca SADES‘i sizlere tanıtalım.

Tayvan menşeili bir marka olan SADES 2002 yılından bu yana sektörde. Oyuncuların en gerçekçe ve heyecanlı oyun deneyimi yaşayabilmesi amacıyla 17 yıldır oyun piyasasında yer alan SADES, oyuncu kulaklıklarıyla piyasaya çok etkili bir şekilde giriş yaptı. Zaman içerisinde ürün pörtföyünü geliştiren marka, çeşitli mouse, Mouse Pad, klavye ve oyuncu koltukları gibi farklı türde oyuncu aksesuarları üretmeye başladı. Peki bu SADES‘in ürünlerinin farkı nedir? SADES ürünlerinin farkı, yüksek kalitede malzeme seçimi, yenilikçi tasarım ve güçlü donanım. Zengin üretim tecrübesiyle oyunculara fonksiyonel ve konforlu ürünler sunuyor. Ayrıca oyuncu aksesuarlarını yüksek AR-GE kriterleri ile düzenli olarak test ederek geliştirmekte. SADES ile ilgili daha fazla bilgiyi kendilerinin resmi internet sitesinden alabilirsiniz.

Bu incelememizde bir Mouse Pad inceleyeceğiz. 780 x 300 x 5mm boyutlarında olan bu Mouse Pad, kumaş bir dokuya sahip. Skadi, kumaş yüzeyi ile mouse sensörünü ve hassasiyetini çok büyük ölçüde optimize ettiğini söyleyebiliriz.

Skadi‘yi yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim ki oldukça sade ve kaliteli yapısıyla senelerce kullanacağım bir Mouse Pad. Masamı büyük ölçüde kaplayan bu Mouse Pad, kaymaz kauçuk tabana sahip. Kauçuk taban, yüksek kavrama özelliği sayesinde Skadi‘yi zemine adeta yapıştırıyor. Herhangi bir kayma problemi yaşamadım. Farenizin kayması veya istem dışı hareket etmesi gibi durumların olması neredeyse imkansız.

Bir Mouse Pad’in neresi incelenebilir ki dediğinizi duyar gibiyim. Fakat Skadi, bundan çok daha fazlası. Yastıklı gövdeye sahip, oldukça rahat ve konforlu bir Mouse Pad. Tüm Mouse Pad boyutunca 5 mm kalınlığında bir yastıklı gövdeye sahip Skadi, büyük boy olmasıyla da oldukça işlevsel. Mouse Pad’in en sol alt kısmında metalik bir SADES logosu mevcut.

Oyundaki varlığını unutturacak kadar konforlu ve şık olan bu Mouse Pad, bizlerin beğenisini kazandı. En ucuzundan bir Mouse Pad almaya kalksanız 30-40₺ gibi fiyat harcayacaksınız. 30-40₺ gibi bir fiyat harcayıp 3-4 ay sonra yırtıldığında veya çeşitli sorunlarla karşılaştığınızda da yenisini almak zorunda kalacaksınız. Bunun yerine 100₺ gibi oldukça uygun bir fiyata kaliteli bir Mouse Pad öneriyoruz sizlere: SADES Skadi.

Teknik Özellikler

Mouse Pad Boyutu780 x 300 x 5mm
Mouse Pad Ağırlığı680 g
Kutu boyutu87 x 85 x 310 mm
RenkSiyah
Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed Instagram Feed
Daha Fazla İçerik
Audica
Harmonix’in yeni VR oyunu Audica duyuruldu